Про Нас

Хто Ми Є

Наш Засновник

Валентин Суворов

Незмінний й незламний Голова Фонду, – Валентин Суворов, – у далекому 2014 році спільно з партнерами створили БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «УКРАЇНСЬКА ПІДТРИМКА», як відгук посильної допомоги нужденним та дітям, які постраждали від військової агресії на Сході України та Криму.

наш керівний розпорядник

Володимир Мірошниченко

Керівний партнер та директор-розпорядник Фонду, – Володимир Мірошниченко, – від початку створення опікується й керує всіма напрямками й проєктами Фонду та супроводжує його діяльність.

наш директор департаменту обліку

Людмила Білоконєва

Партнер та директор департаменту обліку, – Людмила Білоконєва, – незмінний й безумовно надійний та відповідальний керівник всієї облікової структури Фонду та наша «матуся» всіх проєктів діяльності.

наш smm-менеджер, перекладач

Ксенія Мірошниченко

Режисер вектору думок про бренд Фонду в соціальних мережах, – Ксенія Мірошниченко, – створює ефективні промо-кампаніі та залучає клієнтів ринку ресурсів у співтовариства.

наш ком’юніті менеджер, перекладач

Ілля Мірошниченко

Диригент лояльності думок, уподобань та дій клієнтів в осередку спільноти бренду Фонду, – Ілля Мірошниченко, – розвиває, підтримує й промотує лояльність спільнот та створює умови збільшення використання послуг та продуктів Фонду.

Компанії-Виробники Протезних Систем